Burgazada Dalgıç Pompa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Burgazada Dalgıç Pompa

Burgazada Dalgıç Su Pompaları Tamiri Montajı ve Bakımında 7/24 Servis Hizmeti. Alarko Wilo Grundfos Lowara Pedrollo Grindex Tsurumi Sumak Coverco İmpo Cri Daima Uygun Fiyat.

Burgazada Sondaj Su Kuyusu Dalgıç Pompaları, Atık Su Kanalizasyon Foseptik Tipi Dalgıç Pompası, Temel Drenaj Yağmur Suyu Dalgıç Motorları Tamir Bakımı ve Montajı

Dalgıç Pompa Satış Servis Tamiri ve Montaj İşleriniz İçin Bizi Arayın.

0532 502 39 69


SONDAJ KUYUSU DALGIÇ POMPALARI

Bahçe, Peysaj Sulama, Havuz Dolumu Gibi Temiz Suyun Çok Kullanıldığı Alanlarda Yeraltı Su Temininde Sondaj Su Kuyularından Su Çıkarmak İçin Kullanılan Dalgıç Pompa Ve Dalgıç Motorlarının Satış Tamir Ve Montaj İşlerini Yapmaktayız.

ATIK SU, KANALİZASYON ve FOSEPTİK TİPİ DALGIÇ POMPALARI

Atık Su Foseptik Pompaları Bodrum Katlarda Bulunan İşyeri, Ofis, Daire, Otopark Ve Sığınaklardaki Tuvalet Foseptik Sularının Şehir Şebeke İSKİ Kanalizasyon Hattına Basılmasında Kullanılır. Cafe Restoran Lokanta Bar Gibi Çoğunluğu Bina Girişi veya Bodrum Katlarda Faaliyet Gösteren İşletmelerinde Mutfak Ve Tuvalet Giderlerinin Pis Su, Atık Su Ve Kanalizasyon Sularının Tahliyesinde Kullanılır. Firmamız Bu Tür Kirli Atık Su Dalgıç Tip Pompalarının Tamiri Ve Bakımı Konusunda Deneyimli Ekibiyle Hizmet Vermektedir.

TEMEL DRENAJ ve YAĞMUR SUYU DALGIÇ POMPALARI

Drenaj Kuyuları, Asansör Çukurları, Yağmur Suyu Kuyuları, Otopark Rampası Su Kuyularında Biriken Suların Bina Bodrum Katlarına ve Bina Temelinde Beton Zemine Zarar Vermemesi İçin Kullanılan Dalgıç Drenaj Pompalarının Satış Servis Tamir Montaj İşlerini Yapmaktayız.

SATIŞ SERVİS BAKIM HİZMETİ VERDİĞİMİZ DALGIÇ POMPALAR

Alarko Dalgıç Pompa
İmpo Dalgıç Pompa
Wilo Dalgıç Pompa
Grundfos Dalgıç Pompa
Lowara Dalgıç Pompa
Coverco Dalgıç Motor
Cri Dalgıç Pompa
Pedrollo Dalgıç Pompa
Sumak Dalgıç Pompa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Tasarım ve Geliştirme © webtasarimkobi.com