Dalgıç Pompa Tamiri

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DALGIÇ POMPA TAMİRİ

Dalgıç Pompa tamiri zamanla kullanıma bağlı olarak her makinanın bir periyodik bakım süresi vardır, bakımların zamanla yapılması dalgıç pompa ömrünü uzatmaktadır. Dalgıç pompa firması olarak uzman kadro ve profesyonel ekibimizle garantili çözümler üretiriz can sıkıcı dalgıç pompa arızalarını kısa sürede tamirini sağlayıp rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Her sektörde olduğu gibi işini doğru bilen firmalara ulaştığınız takdirde sorunlarınız kısa zamanda çözüme kavuşacaktır aksine işinin ehli olmayan firma tercihlerinde tamir süreci zorlaşacağı gibi daha büyük maliyetler cebinizden çıkabilir. İstanbul Dalgıç Pompa olarak genel olarak karşılaştığımız sorunlardan en büyüğü müşterilerimiz bizlere ulaşmadan önce farklı işini bilmeyen firmalarla çalışıp, mağdur olduktan sonra araştırma yapıp bizlere ulaşmasıdır, Bu durum bizler içinde üzücü bir durumdur çünkü müşterimiz maddi olarak mağdur olmuş ve sorunu giderilmemiştir. Kaliteli bir hizmet için bizler gelişen teknoloji ve ekipmanları kullanma, uygulama bilgilerine sahip ve devamlı kendini geliştirmeye açık eğitim, seminer düzenleyen dalgıç pompa tamiri yapan firmayız.

DALGIÇ POMPA NASIL TAMİR EDİLİR 

Çok hassas bir konudur herhangi bir dalgıç pompa tamiri eğitiminiz bilginiz yok ise kesinlikle profesyonel bir destek almadan sizlerin tamir etmesine karşıyız, Yanlış yapacağınız bir uygulama küçük maliyetli arızası olan pompanızın , sizlere daha büyük bir maliyet açacağını unutmayınız. Dalgıç pompa bizim işimiz değerli müşterimiz garantili bir tamir hizmeti verebilmek adına bizleri tercih etmeniz önemle arz olunur.

DALGIÇ POMPA ARIZALARI

  1. Faz  kaybı
  2. Sürekli Aşırı Yük Debisinin Altında Çalışma
  3. Düşük Voltaj Altında Çalışması Voltaj Ölçülmeden Kurulum Yapılması
  4. Hatalı Montaj Yeterince Soğutma Yapmaması
  5. Yüksek Kuyu Suyu Sıcaklığı
  6. Pompanın Aşırı Derecede Dur Kalk ( STOP-START ) Yapması
  7. Dengesiz Voltaj
  8. En Önemlisi Periyodik Bakım Süresinin Aksatılması Servisimiz Pompa Bağlantı noktaları pompa mekanik ve elektrik- elektronik bağlantılarını test ve kontrol bakımlarını yaparak Dalgıç pompanızın ömrünü uzatır.
  9. Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Dalgıç Pompa Tamiri Makalemizi Okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Tasarım ve Geliştirme © webtasarimkobi.com