Kadıköy Pompa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

KADIKÖY POMPA
Pompa Sektörü Yüksek Binaların Sayısındaki Artış İle Gelişmeye Başlamıştır. Yüksek Binalarda Mecburi Olan Hidrofor Pompa Kullanımı, Isıtma Sisteminin Bireysel Kombiden Merkezi Isıtma Sistemine Geçmesi Ve Bodrum Kat Otopark Sayısının Artması İle Yüzey Sularının Tahliyesinde Dalgıç Pompa Kullanılması İle Süreklilik Kazanmıştır.

POMPA NE İŞE YARAR
Pompa Suyun Basınçlandırılması Yani Yüksek Katlara Suyun Pompalanması Ve Bodrum Kat Kuyularında  İstemeyen Atık Su Drenaj Sularının Deşarjı İçin Kullanılmaktadır.


POMPA TİPLERİ NEDİR NELERDEN KULLANILIR
Domestik Hidrofor
; Tek Katlı Müstakil Konutlarda Ve Küçük Çaplı Bahçe Sulama İşlerinde Kullanır. Monofaze Ev Elektriği İle Çalışmakla Birlikte 6 Bar Basınç Ve 5 Ton Su Kapasitesine Sahiptir.

Konut Ve Ticari Hidrofor; Yüksek Katlı Binalarda Ve Sanayi Tesislerinde Yüksek Basınç Ve Yüksek Kapasite Su İhtiyacı Olan Yerlerde Kullanılır. Trifaze Pompa Gruplarında Oluşmakla Beraber  20 Bar Basınç 100 Ton Su Kapasitesine Sahiptir, Profesyonel Pompa Gruplarıdır.
Derin Kuyu Dalgıç Pompası ; Sondaj Kuyusu , Artezyen Kuyusu Ve Bahçe Kuyularında Derin Su Kuyularından Su Çıkarmak İçin Kullanılır 220V Monofoze Ve 380V Trifaze Elektrik İle Kullanılabilirler.
500 metre Derinlikten 100 Ton Su Çıkarma Kapasitelerine Sahiptir İsteğe Ve İhtiyaca Göre Modelleri Bulunur.
Atık Su Ve Foseptik Pompaları; Bina Bodrum Katlarındaki Banyo Tuvalet Kullanımı Sonrası Oluşan Atık Suların Bodrum Katlardan Daha Yüksekte Bulunan Şehir Şebeke Kanalizasyon Hattına Basılması İçin Kullanılır.
Drenaj Pompaları ; Yağmur Suları Ve Temel Drenaj Sularının Deşarjı İçin İçin Kullanılan Profesyonel Pompa Tipleridir.İhtiyaca Göre Pompa Seçimi Yapılır Firmamız Drenaj Pompa Hesaplamalarını Ücretsiz Olarak Yapmaktadır.

kadıköy pompa

kadıköy pompa


EN İYİ POMPA MARKALARI

Alman Malı Wilo Pompa, Danimarka Malı Grundfos Pompa, İtalyan Malı Pentax Pompa, İtalyan Malı Pedrollo Pompa, İsveç Malı Grindex, Japon Malı Tsurumi, Amerikan Malı Flygt, Yerli Pompamız Etna Kullanımı Kolay Fiyat Ve Kalitesi Garantili Pompa Markalarıdır.

UCUZ POMPALAR

Ucuz Pompaların Tamamı Çin Malı Olup Garantisi Ve Yedek Parçası Bulunmayan İlk Satın Alındığında Ucuz Gibi Görünen Sonrasında İse Çok Büyük Maddi Zararlar Sebep Olan Pompalardır. Firmamız Bünyesinde Kesinlikle Çin Malı Pompa Satışı Ve Tamiri Yapılamamaktadır.

Kadıköy’de pompa servisi ihtiyaçlarınız için 7/24 bize 05325023969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Pompa Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi 09:00 – 19:00
Salı 09:00 – 19:00
Çarşamba  09:00 – 19:00
Perşembe 09:00 – 19:00
Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 19:00
Pazar 09:00 – 19:00

Kadıköy Pompa Hizmetlerimiz
Pompa Tamiri
Pompa Servisi
Pompa Bakımı
Pompa Satışı
Kuyu Temizliği
Kuyu Bakımı
Hidrofor Tamiri
Hidrofor Bakımı
Hidrofor Servisi

Kadıköy Pompa” üzerine 3 yorum

  • Kadıköy Tanzimat sokakta bulunan apartmanımız sürekli bozulan otopark pompası için tavsiye üzerine http://www.istanbuldalgicpompa.com.tr firmasını aradık, kuyu derinliğinin yeterli olmadığı ve dalgıç pompanın kendini soğutamaması nedeniyle aşırı ısınarak pompamızın arızalandığını öğrendik.Ustamızın kuyuyu derinleştirerek çin malı eski pompayı yeni Wilo pompa ile değişmesiyle birlikte sorun çözüldü.Yaklaşık 1,5 senedir sorun yok.
    İş yapabilenin.Teşekkür ederim.

  • İş yerimizde bozulan hidrofor için pazar günü hizmet verdiler, güler yüzlü işten anlayan arkadaşlar için teşekkür ederim.

  • Servis sorumlusu Emrah beye cok tesekkur ederim. Kadıköy Moda’da bulunan işletmemiz için pazar günü saat 20:00 servis hizmeti verdi. Arızalı dalgıç pompa yenisi ile değiştirildi. Hizmet işletmenin namusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Tasarım ve Geliştirme © webtasarimkobi.com