Dalgıç Pompa Arızaları

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

0532 502 39 69      Dalgıç Pompa Arızalarının çözümü ve tamiri için bizi arayın.

Dalgıç Pompa Arızaları
Dalgıç Pompa Arızaları tespiti ve tamiri için İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Sondaj dalgıç pompaları, artezyen kuyu pompası, su kuyusu dalgıç pompaları, dalgıç motor pompaları, kalem dalgıç pompa, dalgıç pompa hidroforları ile su kuyuları ve süs havuzlarında çalışan dalgıç pompalarının arızasını % 100 net olarak tespit edebilmekteyiz. Kalibrasyonları yapılmış test cihazlarımız ile dalgıç pompa arızalarını kısa sürede tespit edebilmekteyiz. Dalgıç pompa arızalarında deneyimli ustalarımız arızayı tespit ettikten sonra orijinal yedek parça ile tamirini yapmaktadır.

Dalgıç pompa arızalarında olmaz yok düşüncemiz ile ekonomik sınırlar dâhilinde piyasadaki tüm su pompaları, su motorları hidrofor, dalgıç motor ve dalgıç pompaları garantili olarak tamir etmekteyiz. Deneyimli personelimiz çeşitli pompa tamir, bakım, servis ve onarımını yapabilecek mekanik bilgilere sahiptir. Pompa arıza servisi hizmetinde ki amacımız; sağladığımız bu hizmetlerle, pompaların kullanım ömürlerini uzatmak ve aynı zamanda müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufunu sağlamaktır. Arızalı pompalarınızı bize gönderin veya biz gelelim, pompalarda oluşan arızalara profesyonel, hızlı ve ekonomik çözümler sunalım.

Dalgıç pompa arızalarının %30 elektrik arızalarından, %30 yanlış dalgıç pompa montajından, arızaların %40 ise yanlış dalgıç pompa kullanımından meydana gelmektedir.
En sık karşılaşılan dalgıç pompa arızaları; dalgıç pompa fan, çark arızaları,
dalgıç pompa motor arızaları, dalgıç pompa kontrol panosu arızaları, dalgıç pompa şamandıra, flatör arızaları, dalgıç pompa tesisat arızaları, dalgıç pompa elektrik arızaları ve dalgıç pompa mekanik arızalardır. En çok karşılaştığımı arızalar ise dalgıç pompa motor yanma arızaları, parçalayıcı bıçaklı atık su pompası arızaları, öğütücülü foseptik dalgıç pompaları, kırıcılı dalgıç pompa arızlarıdır bu pompaların arıza nedeni ise yanlış pompa seçimidir.

 

Dalgıç Pompa Arızaları” üzerine 2 yorum

  • Merhaba. Koşuyolu’nda bulunan binamızın otoparkında çalışan dalgıç pompanın arızasının tespiti ve tamiri ile ilgili hizmet almak istiyoruz.Servis ücreti yapılacak iş ile ilgili bilgi vermenizi rica ederim.

    • Merhabalar Asuman Hanım Tarafınıza Yetkili Personellerimiz Tarafından Dönüş Sağlanmıştır. İyi Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Tasarım ve Geliştirme © webtasarimkobi.com