Kuyu Bakımı

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sondaj Kuyu Bakımı

Kuyu Bakımı
Temizliği Sondaj Kuyuları, Keson Kuyu, Artezyen Kuyular, Su Sondaj Kuyuları ve Bahçe Kuyularından Her Yıl Düzenli Olarak Yapılması Gereken Bir İştir. Kuyularda bulunan dalgıç pompa sisteminin sağlıklı çalışması, kuyu suyu arıtma sisteminin temiz tutulması, su deposunun temizliği en önemlisi de su kuyusunun su veriminin düşmemesi için gereklidir.
Kuyu bakımı sırasından çelik muhafaza borusunun mukavemet kontrolü yapılmalı, kuyu dış cidarında bulunan sondaj çakılı eksilmiş ise takviye çakılama uygulaması yapılmalıdır. Sondaj yapıldıktan sonraki yıllarda kuyu etrafında bir yerleşim yapılmış ise kuyu suyunda mutlaka koliform bakteri testleri yapılmalıdır.

Kuyu Bakımı uygun donanım ve deneyimli personel tarafından yapılmalıdır, Kuyu bakımından kuyu muhafaza borusunun etrafında bulunan sondaj çakılına takviye çakıl eklenir. Pvc ve çelik sondaj borusunun mukavemeti kontrol edilir. Kuyu ağzı betonu, kuyu çıkış takımları kontrol edilir eksiklik var ise giderilir. Kuyu bakımı yapılmadan önce 50 bar dayanımlı su altı kamerası ile sondaj kuyusunun içerisindeki sondaj boruları kontrol edilir, yırtık delik göçme gibi sorunlar varsa mutlaka görüntü kayıtları alınır dikkatlice inceledikten sonra işe başlanır.

Kuyu Bakımı Yaptığımız Kuyu Tipleri
Derin Sondaj Su Kuyuları Bakımı,
Sondaj Kuyuları Bakımı,
Su Sondajı Kuyuları Bakımı,
Artezyen Su Kuyuları Bakımı,
Drenaj Kuyuları Bakımı,
Temiz Su Kuyuları Bakımı,
Keson Kuyu Bakımı,
Bahçe Kuyuları Bakımı,

Kuyu Bakımı Fiyatları
Kuyu bakımı fiyatları kuyunun bulunduğu yer kuyu derinliği ve kuyu çapına göre değişkenlik göstermektedir.

Kuyu Bakımının Faydaları
Su sondaj kuyularının ortalama kullanım ömürleri 20 yıldır fakat kuyu bakımları ile kuyunun kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. Her yıl yaptıracağınız kuyu temizliği ve kuyu bakımı kuyunun kullanımını etkileyen olumsuz faktörlerin önüne geçecektir. Kuyu bakımı su sondaj kuyularında uzman firmalar tarafından yapılmalıdır.

Kuyu Bakımı Yaptığımız Bölgeler
İstanbul Kuyu Bakımı, Adalar Kuyu Bakımı, Burgazada Kuyu Bakımı, Büyükada Kuyu Bakımı, Heybeliada Kuyu Bakımı, Kınalıada Kuyu Bakımı, Arnavutköy Kuyu Bakımı, Ataşehir Kuyu Bakımı, Avcılar Kuyu Bakımı, Bağcılar Kuyu Bakımı, Bahçelievler Kuyu Bakımı, Bakırköy Kuyu Bakımı, Başakşehir Kuyu Bakımı, Bayrampaşa Kuyu Bakımı, Beşiktaş Kuyu Bakımı, Beylikdüzü Kuyu Bakımı, Beyoğlu Kuyu Bakımı, Büyükçekmece Kuyu Bakımı, Beykoz Kuyu Bakımı, Çatalca Kuyu Bakımı, Çekmeköy Kuyu Bakımı, Esenler Kuyu Bakımı, Esenyurt Kuyu Bakımı, Eyüp Kuyu Bakımı, Fatih Kuyu Bakımı, Gaziosmanpaşa Kuyu Bakımı, Güngören Kuyu Bakımı, Kadıköy Kuyu Bakımı, Kâğıthane Kuyu Bakımı, Kartal Kuyu Bakımı, Küçükçekmece Kuyu Bakımı, Maltepe Kuyu Bakımı, Pendik Kuyu Bakımı, Sancaktepe Kuyu Bakımı, Sarıyer Kuyu Bakımı, Silivri Kuyu Bakımı, Sultanbeyli Kuyu Bakımı, Sultangazi Kuyu Bakımı, Şile Kuyu Bakımı, Şişli Kuyu Bakımı, Tuzla Kuyu Bakımı, Ümraniye Kuyu Bakımı, Üsküdar Kuyu Bakımı, Zeytinburnu Kuyu Bakımı, Kocaeli Kuyu Bakımı, Başiskele Kuyu Bakımı, Çayırova Kuyu Bakımı, Darıca Kuyu Bakımı, Derince Kuyu Bakımı, Dilovası Kuyu Bakımı, Gebze Kuyu Bakımı, Gölcük Kuyu Bakımı, İzmit Kuyu Bakımı, Kandıra Kuyu Bakımı, Karamürsel Kuyu Bakımı, Kartepe Kuyu Bakımı, Körfez Kuyu Bakımı,
işlerinizde güvenilir hizmet uygun fiyat garantisi ile 1997yılından beri hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Tasarım ve Geliştirme © webtasarimkobi.com